Wijkministerren willen graag vrolijkheid in het wijkcentrum

De wijkministerren uit de Haagse Beemden van basisschool De Hoogakker hebben een hoop wensen voor hun wijk en buurt. Nova, Jasper en Aimy willen ook graag iets doen voor de oudere mensen. Zij vinden het leuk om ouderen blij te maken met een bezoekje, een tekening of een gezellig praatje. Maar tijdens het gesprek met Sil, sociaal werker in wijkcentrum Heksenwiel in de wijk Haagse Beemden, kwamen er nog meer coole ideeën naar voren.  

Muziek en dans

Nova en Jasper weten het zeker: “Misschien moeten we iets met muziek en dans doen!” Goed plan kids. Jasper speelt saxofoon en hij wil best de ouderen iets over muziek leren. Nova is gek op dansen en hoopt met de bewoners uit die wijk de sterren van de hemel te dansen. Cool plan!

Zet alvast in je agenda: 23 september

Maar voor het zover is, staat er nog genoeg te doen. Zo gaan de kids muziekinstrumenten verzamelen, gaan ze de burgemeester vragen of hij ook komt dansen en gaan ze een coole flyer maken. De datum van deze bijzondere middag is al wel bekend: 23 september om 14.00 uur. Noteer die alvast in je agenda en zoals we altijd eindigen: wordt vervolgd.

Nieuws