Hoe gaat het nu met …?
In 2007 bracht ChaTime News4kids haar eerste magazine uit. Het magazine voor en door kinderen in de leeftijd van 8 tot met 12 jaar. Maar hoe is het met de reporters van toen? Zhané Istatia (27) was in 2008 reporter.
Wat herinner jij je nog van ChaTime News4kids en wat heb je geleerd?
Ik herinner mij vooral de gezellige momenten en uitdagingen. Een van de momenten die mij het meeste is bijgebleven is het interview met de man die was gebeten door een haai.
Ik heb bij ChaTime geleerd om zelf bijvoorbeeld interviews uit te schrijven en dus wat er in mijn gedachte zit en wat ik heb gehoord zo goed mogelijk op papier te krijgen.
Wat voor werk doe jij tegenwoordig?
Ik ben ambulant begeleider. Ik begeleid verschillende mensen om zelfredzamer te worden en te helpen bij bepaalde hulpvragen die zij hebben in hun dagelijks leven.
Heb jij nog wensen?
Ik wens vooral dat ik in goede gezondheid mag blijven genieten van alles wat ik doe in mijn leven.










