Bedenker 076 fietsje zet zich in voor een veilig Tuinzigtlaan

Onze wijkminiSterren Dolf en Otto zetten zich in voor een veilige verkeersituatie aan de Tuinzigtlaan. Naar aanleiding van een eerder artikel op deze site, gingen zij in gesprek met Martijn Geervliet, hij werkt bij de gemeente Breda als adviseur mobiliteit.

Basisschool De Boomgaard

Samen bespraken zij de mogelijkheden om de Tuinzigtlaan, waar de school van de Ministers is, De Boomgaard, veilig te maken. Ideeën zoals de groenstrook, langs de flat bij het smalle fietspad te betrekken, de heggen lager te snoeien en wellicht een verkeersbord te maken, bedacht door de leerlingen van De Boomgaard, werden door Martijn goed ontvangen. “Ik ga met deze tips aan de slag en leg deze voor aan de politiek en dan horen jullie van mij.” Dolf en Otto gaan tevreden op vakantie en zij zijn blij dat zij hun verhaal mochten delen en dat zij serieus worden genomen. 

Bedenker 076 fietsje

Wist jij dat Martijn het beroemde 076 fietsje bedacht? Het fietsje werd een hit vorig jaar tijden de wielerwedstrijd La Vuelta. Nu zijn de minifietsjes weer terug. Vorig jaar waren ze rood en nu is er gekozen voor de kleur zwart. Wil jij nou gratis een supercool 076 fietsje? Ga dan snel naar het Stadkantoor aan de Claudius Prinsenlaan 10, of naar de shop van InBreda ’t Sas 8 of fiets snel naar het Fietsdepot adres Steenen Hoofd 2. Neem het fietsje overal mee naar toe, maak een foto en plaats deze op Instagram of Facebook #076fietst of… mail je foto en stuur deze naar onze redactie en win: redactie@chatime.nl

Fijne vakantie iedereen

Bedenker 076 fietsje zet zich in voor een veilig Tuinzigtlaan

Onze wijkminiSterren Dolf en Otto zetten zich in voor een veilige verkeersituatie aan de Tuinzigtlaan. Naar aanleiding van een eerder artikel op deze site, gingen zij in gesprek met Martijn Geervliet, hij werkt bij de gemeente Breda als adviseur mobiliteit.

Basisschool De Boomgaard

Samen bespraken zij de mogelijkheden om de Tuinzigtlaan, waar de school van de Ministers is, De Boomgaard, veilig te maken. Ideeën zoals de groenstrook, langs de flat bij het smalle fietspad te betrekken, de heggen lager te snoeien en wellicht een verkeersbord te maken, bedacht door de leerlingen van De Boomgaard, werden door Martijn goed ontvangen. “Ik ga met deze tips aan de slag en leg deze voor aan de politiek en dan horen jullie van mij.” Dolf en Otto gaan tevreden op vakantie en zij zijn blij dat zij hun verhaal mochten delen en dat zij serieus worden genomen. 

Bedenker 076 fietsje

Wist jij dat Martijn het beroemde 076 fietsje bedacht? Het fietsje werd een hit vorig jaar tijden de wielerwedstrijd La Vuelta. Nu zijn de minifietsjes weer terug. Vorig jaar waren ze rood en nu is er gekozen voor de kleur zwart. Wil jij nou gratis een supercool 076 fietsje? Ga dan snel naar het Stadkantoor aan de Claudius Prinsenlaan 10, of naar de shop van InBreda ’t Sas 8 of fiets snel naar het Fietsdepot adres Steenen Hoofd 2. Neem het fietsje overal mee naar toe, maak een foto en plaats deze op Instagram of Facebook #076fietst of… mail je foto en stuur deze naar onze redactie en win: redactie@chatime.nl

Fijne vakantie iedereen

Nieuws