Spelen op het schoolplein van de Parel kan ook na schooltijd

Het schoolplein van basisschool de Parel in de wijk Heuvel wordt cooler. Dus kan je na schooltijd nog meer buitenspelen. En dat het een coole plek wordt dat weten de kids van de leerlingenraad en de wijkminiSterren zeker. Ze blijven daarom steeds in gesprek met de gemeente. Peter en Liedewij denken mee over veranderingen in de wijk en ook over het schoolplein.

Schoolplein wordt vetcoolย 

Zo deden er heel veel kids mee aan de enquรชte Buitenspelen. Maar eerst willen ze graag dat het schoolplein vetter en cooler wordt. Het duikelrek scoort hoog. Volgens Isa kan je daar ook lekker op turnen. Wel hoopt ze dat er tegen de muur en op de vloer een soort mat komt, dan kunnen ze nog meer turnen.

Grotere goals

Junaid gaat voor grote voetbalgoals en hoopt dat er kunstgras wordt gelegd. โ€œAls ik dan val heb ik geen last van schaafwonden.โ€ Ook vinden zij een klimmuur wel gaaf. โ€œWedden dan onze juf ook gaat klimmen!โ€

Meer fun en lol op het pleinย 

Naast alle tips hopen zij dat er een extra basketbalnet komt, een parcours waar je verschillende sporten op kan doen enย meer groen. Noor sluit de vergadering af met: โ€œWe hopen dat al onze wensen uitkomen, maar we weten ook dat het niet morgen al klaar is. Maar misschien wel in de zomervakantieโ€, lacht ze. En zoals we altijd zeggen: “Wordt Vervolgd!”

Nieuws

Terug naar Tuinzigt

Eerder openden de wijkminiSterren van Tuinzigt/Westerpark een reclamemup met daarin een poster met de tekst; Mooi hรฉ, zo’n schone wijk! Die mup stond op het

Lees meer ยป