Over Vliegende Hollanders en Krokante Kaaskoppen

Ja hoor, het was weer zover, op 25 januari 2025 streden twee teams van basisschool De Hoogakker om de hoogste plaatsen in de First Lego League competitie van Zuid West Nederland in Avans Hogeschool in Breda.

Techniekwedstrijd

First Lego League is een techniekwedstrijd waar jongeren bouwen en programmeren. Kinderen programmeren een robot die vooraf vastgestelde opdrachten moet uitvoeren. Wie dat het beste en snelste kan, haalt de meeste punten en wint de wedstrijd. Maar voor het zover was bedachten de leerlingen een naam voor hun team: De Vliegende Hollanders en de Krokante Kaaskoppen. Met deze bedachte namen zou je alleen al een prijs winnen.

Meneer Bas

Zowel de Vliegende Hollanders (Blokmoeren) als de Krokante Kaaskoppen (Wandelakker) waren zeer succesvol in de wedstrijd. Onder leiding van meneer Bas en een aantal enthousiaste ouders hebben de twee teams hele solide programmeeracties opgezet. Ook complimenten aan de leerlingen die presentaties hebben gemaakt.

Eerste prijs

Een eerste prijs robotontwerp voor de Krokante Kaaskoppen was wel het hoogtepunt van de zeer goede prestaties van beide teams! Gefeliciteerd Krokante Kaaskoppen.

Programmeren

Ben jij nou gek van Lego en of programmeren en wil jij hier alles over vertellen… of heb jij een ander talent? Mail de redactie en wie weet krijg jij een cool artikel op onze site: redactie@chatime.nl

Nieuws