Kusjes en Scheetjes op De Wegwijzer

Het is een dolle muzikale boel op basisschool De Wegwijzer in Teteringen. Juf Kim speelt in een band en zij wilde graag haar leerlingen kennis laten maken met verschillende muziekinstrumenten. Daan (9) heeft nog nooit op een instrument gespeeld, maar hij vindt het supercool. Of hij ooit in een bandje wil spelen, dat weet hij nog niet, wel is Daan gek op rockmuziek.

Op Instrumententocht

Meneer Rini en Thomas zijn ook gek op muziek en zij weten echt heel veel van een klarinet, een hoorn, een saxofoon, drum en nog heel veel meer over muziekinstrumenten. Als alle instrumenten zijn voorgesteld mogen de kids op instrumententocht. Een groot muziekfestijn lijkt het wel enย  het geluid wat uit de instrumenten komt klinkt als kusjes en scheetjes. De โ€œmuzikantenโ€ gieren het uit, ze blazen, toeteren tot ze niet meer kunnen. Wow, alle klanken gaan vet hard door elkaar enโ€ฆ au, toch maar even de oortjes dicht. Het was een vet gave muziekles!

Oโ€™ja juf Kim krijgt een negen voor de leuke les die ze gaf!

Heb jij ook muziektalent? Mail ons: redactie@chatime.nl

Nieuws

Terug naar Tuinzigt

Eerder openden de wijkminiSterren van Tuinzigt/Westerpark een reclamemup met daarin een poster met de tekst; Mooi hรฉ, zo’n schone wijk! Die mup stond op het

Lees meer ยป